Депутатський корпус

                                Інформація про депутаті VIII скликання         

з/п

Прізвище, імя, по батькові

телефон

Місце роботи, посада, ПАРТІЯ

Вулиці,  провулки, села,  

які закріплені за депутатом

1.


ДЕНИСОВЕЦЬ

Юрій Миколайович,

тел.: 097-986-74-71

«Слуга народу»

ВУЛИЦІ:

Героїв Небесної Сотні (1-58), Київська (50А, 103, 109, 109А, 111, 111А)

2.  

НАГОРНА

Наталія Павлівна

тел.: 097-108-70-58

Заступник голови РДА

«Слуга народу»

ВУЛИЦІ:

Балакіна, Б.Хмельницького, З.Космодемянської, Гоголя, Ковпака, Червоних Партизан, Волинська-(кол.Володарського), Крилова, О. Кошового, Перемоги, Зарічна, 3-й кілометр.

ПРОВУЛКИ:  Дачний, Зарічний

3.

Помічник-консультант

Помічник-консультант

ЗАЩИПАС

Євгеній Анатолійович

тел.: 067-258-19-77

ФОП

«Слуга народу»

ВУЛИЦІ:

Різдвяна (1-14), Шевченка (2-14, 14А, 15-31), Семінарська (1-70), Реміснича, Святотроїцька.

ПРОВУЛКИ:

Ремісничий, Святотроїцький, Семінарський, Л.Мучник.

4.

ПУТЯТО

Євген Вікторович

тел.: 097-163-68-18

Старосілецька ОТГ

«Слуга народу»

ВУЛИЦІ:

Київська (1-49, 51-89), Матросова, І.Кочерги, Миколи Лисенка, Поліська-(кол.Димитрова), 30-р. Перемоги, Пантелеймона Куліша.

5.

 ПІДКЕВИЧ

Едуард Володимирович

тел.: 050-505-11-75

«ЄС»

ВУЛИЦІ:

 Суворова, Михайла Коцюбинського, Набережна, Сосніної, Посяди, Лісова-(кол. Цендрівських), Рєпіна, Пушкіна, Кутузова

ПРОВУЛКИ:

Суворова, Рєпіна, Пушкіна, Тетерівський

6.

ЄСИПЧУК

Наталія Миколаївна

тел. 067-592-27-31

«ЄС»

ВУЛИЦІ:

Леоніда Каденюка –(кол.Мануїльського), Мічуріна, Київська (121-162).

Ціолковського, Чехова, Павлова

ПРОВУЛКИ:

Чехова

7.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ

В’ячеслав Вікторович

Тел. 067-508-82-98

КП «Коростишівський комунальник»

«ЄС»

ВУЛИЦІ:

Київська (90-102, 104-108А, 112, 114).

Бульварна (кол. Шелушкова).

8. Вдовіна

ВДОВІНА

Ольга Валеріївна

тел.: 067-243-16-61

Директор регіонального центру АТ «ТАС»

Наш край»

ВУЛИЦІ:

Соборна площа (буд.: 1, 3,4, 5, 8, 12, 16,19,21,22, 23,24),  Дарбіняна, Пилипа Орлика, Івана Мазепи, Давида Гофштейна.

ПРОВУЛКИ:

Садовий

9.

ДЕЙЧУК

Лілія Вікторівна,

тел.: 096-385-79-48

«Наш край»

ВУЛИЦІ:

Героїв Крут, У.Громової, М.Вербицького, Л. Шевцової, Ольжича, Л.Українки, Гранітна, Зоряна, Промислова, Індустріальна, Івана Котляревського, Геологів.

10.

ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ  

Олег Георгійович

тел.:  068-382-31-85

Тимчасово непрацюючий.

«Наш край»

ВУЛИЦІ:

Різдвяна ( буд. 52,54,56-58,62,64-97а),

Виноградна- (кол.Тельмана), Добролюбова, Довженка, Гвардійська.                   

ПРОВУЛКИ:  

Різдвяний; Виноградний- (кол.Тельмана); Гвардійській, Довженка.

11.

МАРЧИНСЬКИЙ

Микола Броніславович

тел.: 050-57-40-005

Директор ПП

«Марс-С-Фореве»

«Сила і честь»

ВУЛИЦІ:

Шкільна-(кол.Островського), Назаренка, Паперова, Музики, Мартина Небаби (30А-51).

ПРОВУЛКИ:

Назаренка, Мартина Небаби.

12.

САРАПІЙЧУК

Юрій Леонідович

тел.: 096-965-34-77

Секретар

 міської ради

 «Сила і честь»

ВУЛИЦІ:

С.Березняка, Волошкова-(кол.Дундича), Петрикіна, Робітнича, Г.Сковороди, 50-р. Перемоги, Семінарська (71-112)

13.

КОРОБЕЙНІКОВА

Юлія Олексіївна

тел.: 067-900-19-61

ФОП

«Сила і честь»

ВУЛИЦІ:

В.Винниченка, Володимира Антоновича-(кол.Пархоменка), В.Вернадського, Павла Чубинського, Черняховського, І.Франка, Володимирська.

ПРОВУЛКИ:     Павла Чубинського

14.

Помічник-консультант

Помічник-консультант

Помічник-консультант

ЮЗЕФОВИЧ  

Юлія Миколаївна

тел.: 097-74-55-477

ФОП

«Голос»

с. Стрижівка,

с. Колодязьки.

15.

РУСЕЦЬКИЙ

Сергій Андрійович

тел.: 068-975-68-99

ФОП

«Голос»

ВУЛИЦІ:

Грибоєдова, Ломоносова, М. Рильського, Чернишевського, Заводська, Васильченка, Грушевського, Урочище Баскач, 19-та Буддільниця, Залізнична, П. Сагайдачного

ПРОВУЛКИ:

Заводський

16.

ЄРМАК

Надія Петрівна

Тел.: 050-562-71-10

КНП «ЦРЛ ім.Д.І. Потєхіна»

«Пропозиція»

ВУЛИЦІ:

Чкалова, В.Чорновола, Гастелло, Різдвяна (15-50, 53, 55, 59-61, 63)

ПРОВУЛКИ:

І-ий Гастелло та  ІІ-ий Гастелло

17.

ПРОКОПЕНКО

Станіслав Васильович

тел.: 068-992-10-99

ФОП «Глорія»

«Пропозиція»

ВУЛИЦІ:

Бондарівська, Тімірязєва, С.Панасюка, Ромащенка, Жовтнева, Мартина Небаби (3-30)

ПРОВУЛКИ:

Жовтневий

18.

МАРТИНЮК

Ігор Вікторович

Тел.: 097-262-01-17

Тимчасово не працюючий

ПП «РП Олега Ляшка»

ВУЛИЦІ:

Бурштинова- (кол.Будьонного), Ватутіна, Героїв Чорнобиля,  Східна, Героїв Танкістів, Варшавська-(кол.Щербакова), Маяковського     

ПРОВУЛКИ:

Героїв Чорнобиля                

19.

Помічник-консультант

ЛУКОМСЬКИЙ

Михайло Юрійович

тел.: 097-039-09-09

ПП «РП Олега Ляшка»

СЕЛА:

Віленька, Вільнянка, Онишпіль, Радівка, Борок, Здвижка, Семенівка, Квітневе, Царівка, Красилівка, Антонівка, Браженець, Кропивня, Голубіївка, Видумка, Елізаветівка, Щигліївка, Вільня, Грубське, Продубіївка, Вишневе.

20.  

ЗУБРО  

Оксана Василівна

тел.: 098-400-36-31

ОП «За життя»

СЕЛА:  Теснівка, Бобрик.

Коростишів: вул. Лермонтова, Леваневського, Гелевея (61-188), Семінарська (118, 118А)

21.

ЛОМАКОВ

Григорій Миколайович

Тел.: 050-522-64-66

ПП

ОП «За життя»

СЕЛА:

с. Більківці,

с.Козак

22.

 

Помічник-консультант

Помічник-консультант

Помічник-консультант

КРИВОРУЧКО

Сергій Павлович

тел.:  050-527-17-90

Директор Більковецької ЗОШ І-ІІІст.

ВО«Батьківщина»

ВУЛИЦІ:

Броницького, Північна, Польова, Потєхіна, Жиляєва, Сидоренка.

23.

БРИЧКОВСЬКИЙ

 Юрій Леонідович,

тел.: 098-769-27-28

Тимчасово не працюючий

ВО«Батьківщина»

ВУЛИЦІ:

Чайковського, Прудова, Гелевея (1-60), 8-го Березня, Тургенєва, Молодіжна, С. Корольова, В.Короленка.

ПРОВУЛКИ:

Прудовий, Тургенєва, 8-го Березня.

24.

ПОЗНЯКОВ

Павло Миколайович

тел.: 067-925-15-85

Директор ліцею №25 м.Житомир

ВО«Батьківщина»

ВУЛИЦІ:

Миру, 1-го Травня,

Толстого, Шевченка (34-114 Б), Героїв Небесної Сотні (60-104).

ПРОВУЛКИ:

Толстого, Шевченка

25.

БОНДАРЧУК

Сергій Володимирович

тел.: 067-230-83-77

ВО «Свобода»

ВУЛИЦІ:

Комарова, Гагаріна, Івана Богуна- (кол.Горького - 2А-28, 29-40, 41-66),

Київська (113, 115-119/3)

ПРОВУЛКИ:

Івана Богуна-(кол.Горького), Гагаріна

26.

ДІДКІВСЬКИЙ

Юрій Володимирович

тел.: 097-152-52-75

Коростишівська районна рада, гол.спеціаліст

ВО «Свобода»

ВУЛИЦІ:

Івана Богуна-(кол.Горького - 28А, 40-А, 40-Б), Івана Огієнка, Некрасова, Шахтарська, М. Добрянського

ПРОВУЛКИ:

Некрасова.