ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Детального плану забудови земельної ділянки за адресою: м. Коростишів, вул. В.Чорновола,2 згідно рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради від 03.08.2018 року №155  «Про розроблення детального плану території з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку», м.Коростишів, вул.. Грибоєдова,37 згідно рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради від 26.11.2018 року №224 «Про розроблення детального плану з визначенням параметрів забудови земельної ділянки для будівництва АГЗП».

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник:  ПВФ «Територія комфорту Д.О.М.» м.Житомир,                      ТОВ  «Астерія+» м.Житомир

Мета розробки ДПТ: Впорядкування територій і визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельних ділянок.

Основні техніко-економічні показники по ДПТ:

1. для будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. В’ячеслава Чорновола,2

Площа території, що проектується -0,1572 га

Площа забудови-0,300га

Площа озеленення-0,309га

Поверхів-3.

1. Будівництво АГЗП вул.Грибоєдова,37

Площа території , що проектується – 0,2500га

Площа забудови-17,2м.кв.

Площа озеленення -1222,9м.кв.

Поверхів- 1/2

Ознайомлення з матеріалами ДПТ: у приміщенні відділу містобудування, архітектури  Коростишівської міської ради  (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25) .

Детальний план території по вул. Чорновола 2

Детальний план території по вул.Грибоєдова 37

З 25.01.2019 року по 25.02.2019 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів по вищезазначених об’єктах.

З відповідною проектною документацією (техніко - економічними показниками, графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури  Коростишівської міської ради  за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради (https://korostyshiv.-rada.gov.ua).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 25.02.2019 року  до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами  виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

27 лютого 2019 року відбудеться громадське обговорення детальних планів забудови земельних ділянок розташованих  м.Коростишів вул. В’ячеслава Чорновола  для будівництва багатоквартирного житлового будинку, м.Коростишів вул.Грибоєдова,37 для будівництво АГЗП   за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення  : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1  початок о 15.00 год.