Повідомлення про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована в м.Коростишів, вул.Володимирська,44 з метою визначення параметрів забудови для будівництва гаража, згідно рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради від 26.01.2021 за №19 «Про розроблення детального плану території з метою визначенням параметрів земельної ділянки за адресою: м.Коростишів вул.Володимирська,44».

Замовник: Коростишівська міська рада.

Розробник: ДНД та ПВІ «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» Житомирська філія

Мета розробки детальних планів: Впорядкування та розпланування території і визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки вул. Володимирська,44 в м. Коростишів для будівництва гаража.

З 01.10.2021 року по 31.10.2021 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вищезазначеному об’єкту.

З відповідною проектною документацією по детальному плану території (графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради https://korostyshiv-rada.gov.ua/

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 31.10.2021 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-10

02.11.2021 року відбудеться громадське обговорення детального плану території розташованої по вул.Героїв Небесної Сотні,68 м.Коростишів за адресою: м.Коростишів, вул.Володимирська,1

Місце проведення: Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1 початок о 14.00 год.

Додатки