Повідомлення про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки «Генерального плану та плану зонування на населенні пункти Стрижівка, Колодязьки Стрижівського старостинського округу, с.Вільня Вільнянського старостинського округу та розробленого Звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділу «Охорона навколишнього природного середовища») відповідно до рішення 74 сесії 7 скликання Коростишівської міської ради від 21.05.2019 року №744 «Про надання дозволу на розроблення топографічних планів, генеральних планів та планів зонування сіл Стрижівка, Колодязьки, Вільня Коростишівської міської ради».

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

Мета розробки генеральних планів та планів зонування і звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища):

Генеральний план розробляється у зв’язку з необхідністю отримання в користування органа місцевого самоврядування містобудівної документації, яка б відповідала вимогам чинного законодавства і дала можливість приймати управлінські рішення розміщення нових територій для житлової та виробничої забудови, об’єктів обслуговування, торгівлі та інших видів підприємницької діяльності, підвищення рівня інженерного благоустрою та озеленення території, удосконалення вулично-дорожньої мережі. Генеральним планом населеного пункту визначаються потреби в територіях для забудови та іншого використання, потреби у зміні меж населеного пункту, черговість і пріоритети забудови. План зонування території – містобудівний документ, що визначає умови та обмеження використання території населеного пункту для містобудівних потреб у межах визначених зон, та визначає умови і обмеження використання території села, обґрунтування меж територіальних зон, встановлюються містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок, граничні параметри дозволеного будівництва в цих зонах.

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) – це інструмент стратегічного планування, направлений на включення екологічних пріоритетів в програми, плани. Метою СЕО є забезпечення високого рівня захисту навколишнього природного середовища та сприяння інтеграції екологічних міркувань у підготовку планів з метою просування сталого розвитку.

Техніко-економічні показники:

с.Стрижівка:

Площа села – існуючий стан 241,90га, за проектом 591,07га.

Чисельність населення – існуючий стан -1384 чол., за проектом 2152чол.

с.Колодязьки:

Площа села – існуючий стан 52.90га, за проектом 62.64га

Чисельність населення – існуючий стан 102 чол., за проектом 240 чол.

с.Вільня:

Площа села - існуючий стан 308,58 га, за проектом 398,01 га.

Чисельність населення – існуючий стан 238 чол., за проектом 1260 чол.

З 31.12.2020 року по 31.01.2021 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів по розгляду проектів генеральних планів та планів зонування та СЕО населених пунктів Стрижівка, Колодязьки, Вільня.

З відповідною містобудівною документацією по генеральних планах та планів зонування і звіту СЕО ( графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради (https://korostyshiv-rada.gov.ua).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 31.01.2021 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-10

2 лютого 2021 року відбудеться громадське обговорення проектів генеральних планів та планів зонування населених пунктів Стрижівка, Колодязьки за адресою: с. Стрижівка, адмінприміщення старостинського округу, тел.78-3-34 о 14.00 год.

3 лютого 2021 відбудеться громадське обговорення проекту генерального плану та плану зонування населеного пункту Вільня за адресою: с.Вільня, адмінпрміщення старостинського округу, тел.0675480780 о 10-00год.

Стрижівка

Колодязьки