ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Детального плану забудови земельної ділянки за адресою: м.Коростишів вул..Грибоєдова,37та рішення виконавчого комітету міської ради від 26.11.2018 року №224 «Про розроблення детального плану території з метою  визначенням параметрів забудови».

Замовник: Коростишівська міська рада.

Розробник: ТОВ «Астерія +» м.Житомир

Мета розробки ДПТ: Впорядкування територій і визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки.

Основні техніко-економічні показники по ДПТ:

Площа території , що проектується – 0,2500га

Площа забудови-17,1м.кв.

Площа озеленення -48,9%.

Поверхів- 1/2

Ознайомлення з матеріалами ДПТ: у приміщенні відділу містобудування, архітектури Коростишівської міської ради  (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25).

З 15.03.2019 року по 15.04.2019 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану по вищезазначеному об’єкту.

З відповідною проектною документацією (техніко - економічними показниками, графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури  Коростишівської міської ради  за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради (https://korostyshiv-rada.gov.ua).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 15.04.2019 року  до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами  виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

17 квітня 2019 року відбудеться громадське обговорення детального планузабудови земельної ділянки розташованої  м.Коростишів вул. Грибоєдова,37, м.Коростишів  за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення  : Коростишівська міська рада (сесійна зала)вул. Володимирська,1  початок о 14.00 год.

Замовник: Коростишівська міська рада.

Розробник: ТОВ «Астерія +» м.Житомир

Основні техніко-економічні показники по ДПТ:

Площа території , що проектується – 0,2500га

Площа забудови-17,1м.кв.