ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ДВАДЦЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ ВІД 10 ЛИПНЯ 2012 РОКУ

НАЗВА ПРОЕКТУ РІШЕННЯ
1.
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради прийнятих в міжсесійний період (скачати).
2.
Про надання згоди на прийняття медичного закладу у комунальну
власність міської ради (скачати).
3.
Про внесення змін та доповнень до статутів комунальних підприємств(скачати).
4.
Про надання дозволу про передачу основних засобів з балансу КП «Теплосервіс» на баланс дошкільного навчального закладу ясла-садок № 13 «Ялинка» (скачати).

5.
Про розгляд листа підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Житомирської дирекції (скачати).

6.
Про розгляд листа адміністрації КП «Коростишівський комунальник» (скачати).

7.
Про розгляд листа адміністрації КП «Теплосервіс» (скачати).

8.
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення (скачати).

9.
Про хід виконання рішень попередніх сесій міської ради (скачати).

10.
Про розгляд звернень Публічного акціонерного товариства
«Житомироблпаливо» та ФОП Шуневича С.П. (скачати).

11.
Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок   несільськогосподарського призначення (скачати).

12.
Про розгляд заяви ФОП Шапаренко М.С. (скачати).

13.
Про план роботи Коростишівської міської ради на ІІ – ге півріччя 2012 року (скачати).
Додаток №1 (скачати).
14.
Про прийняття на баланс МКП «Водоканал» основних засобів(скачати).

15.
Про передачу основних засобів з балансу міської ради на баланс КП«Коростишівська комунальна служба» (скачати).

16.
Про внесення змін до рішення Коростишівської міської ради (скачати).

17.
Про дозвіл на виготовлення державних актів на право власності на земельні ділянки (скачати).

18.
Про затвердження документації із землеустрою(скачати).

19.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою(скачати).

20.
Про виконання рішення 16 сесії Коростишівської міської ради 6 скликання від
16.02.2012 р. №288 «Про виконання пункту 6 рішення дванадцятої сесії Коростишівської міської ради шостого скликання від 04.11.2011 р.№220 «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою» (скачати).

21.
Про технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (скачати).

22.
Про виконання Коростишівською міською радою повноважень в системі дошкільної освіти відповідно до   Закону України « Про дошкільну освіту» (скачати).

Додаток №1    (скачати).

23.
Про хід виконання Програми соціальної підтримки інвалідів на 2011-2016 роки (скачати).

Додаток № 1(скачати).
24.
Про розгляд заяви гр. Павленко Олени Миколаївни (скачати)