Коростишівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Коростишівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги :

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра відповідного професійного спрямування;

- громадянство України;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом або в інших сферах не менше 3 років;

- володіння державною мовою, персональним комп’ютером, знання програм ГІС, АрГІС.

Для участі в конкурсі подаються:

- заява на ім’я голови конкурсної комісії;

- згода на обробку персональних даних

- фотокартка розміром 4х 6 см (2шт);

- особова картка (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту з додатком, документа, який посвідчує особу,  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), трудової книжки;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (в електронному вигляді);

- медична довідка  про стан здоров’я (ф. О 133).

Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня його оголошення.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у Коростишівській міській раді за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська,1 або за номерами телефонів: 58304; 58306.