Коростишівська міська рада повідомляє

Коростишівська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії (I пленарне засідання) сьомого скликання Коростишівської міської ради за № 445 від 19.06.2018 з 01 січня 2019 року затверджено нову Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель  м. Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика.

Рішенням п’ятдесят першої сесії (II пленарне засідання) сьомого скликання Коростишівської міської ради за № 450 від 21.06.2018 з 01 січня 2019 року встановлено відсотки річної орендної плати на земельні ділянки на 2019 рік.

Враховуючи вищевикладене просимо всіх суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які мають укладені договори оренди земельних ділянок з Коростишівською міською радою, звернутись до відділу правової та кадрової роботи міської ради, з витягом з нормативно-грошової оцінки за 2019 рік, для укладання додаткової угоди щодо зміни ціни договору.

За довідками просимо звертатись до відділу правової та кадрової роботи міської ради (каб. 10) або за тел. 5-83-04.