• Головна
  • Новини
  • ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

ПОВІДОМЛЕННЯ

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Генерального плану та плану зонування  на населенні пункти Теснівка, Бобрик Коростишівської міської ради згідно рішення Коростишівської міської ради  від 15.08.2017 року №225  «Про надання дозволу на розроблення топографічних планів, генеральних планів та планів зонування сіл Коростишівської міської ради».

      

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

Мета розробки генеральних планів та планів зонування:

Генеральний план розробляється у зв’язку з необхідністю отримання в користування органа місцевого самоврядування містобудівної документації, яка б відповідала вимогам чинного законодавства і дала можливість приймати управлінські рішення розміщення нових територій для житлової та виробничої забудови, об’єктів обслуговування, торгівлі та інших видів підприємницької діяльності, підвищення рівня інженерного благоустрою та озеленення території, удосконалення вулично-дорожньої мережі. Генеральним планом населеного пункту визначаються потреби в територіях для забудови та іншого використання, потреби у зміні меж населеного пункту, черговість і пріоритети забудови. План зонування території – містобудівний документ, що визначає умови та обмеження використання території населеного пункту для містобудівних потреб у межах визначених зон, а визначає умови і обмеження використання території села, обґрунтування меж територіальних зон, встановлюється містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок, граничні параметри дозволеного будівництва в цих зонах.

  

 Техніко-економічні показники:

с.Теснівка:

Площа села  – існуючий стан 157,28га, за проектом 198,68га.

Чисельність населення – існуючий стан -240 чол., за проектом 630 чол.

с.Бобрик:

Площа села – існуючий стан 25.85га, за проектом 141.63га

Чисельність населення – існуючий стан 67 чол., за проектом 509 чол.

Ознайомлення з матеріалами генеральних планів та планів зонування населених пунктів сіл Теснівка, Бобрик: у приміщенні відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради  (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25) .

Генеральні плани та плани зонування населених пунктів сіл: Теснівка, Бобрик

       З 04.01.2019 року по 02.02.2019 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генеральних планів та планів зонування населених пунктів Коростишівської міської ради.

      З відповідною містобудівною документацією  по генеральних планах  та планів зонування ( графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури  Коростишівської міської ради  за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради (htts://korostyshiv-rada.gov.ua).

       Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 02.02.2019 року  до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

      Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами  виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

      05 лютого 2019 року відбудеться громадське обговорення генеральних планів та планів зонування населених пунктів Теснівка,  Бобрик  за адресою: м.Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-02

        Місце проведення: м.Коростишів, вул.Володимирська,1, сесійна зала початок о 14.00 год.