ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

Комплексна схема розміщення розташування тимчасових споруд і благоустрою на території ринкупо вулиці Шевченка,40 в м. Коростишів,  згідно рішення Коростишівської міської ради.

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ТОВ  «Астерія».

Мета розробки комплексної схеми: Впорядкування території і визначення місць розміщення ТС з врахуванням архітектурної діяльності з встановленням територіальних зон.

Ознайомлення з матеріалами комплексної схеми: у приміщенні відділу містобудування, архітектури Коростишівської міської ради  (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-24) .

З 22.12.2018 року по 22.01.2019 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення комплексної схеми по вищезазначеному об’єкту.

Замовник : Коростишівська міська рада

Розробник: ТОВ  «Астерія».

З відповідною проектною документацією по комплексній схемі ( графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури  Коростишівської міської ради  за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-24 або на сайті Коростишівської міської ради (https://korostyshiv-rada.gov.ua).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 22.01.2019 року  до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Комплексна схема

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами  виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

24 січня 2019 року відбудеться громадське обговорення комплексної схеми розташованої в м.Коростишів по вул. Шевченка,40  Коростишівського району Житомирської  за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення  : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1  початок о 15.00 год.