Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

У вівторок 21 листопада 2017 року , увечері відбувся захід,  присвячений  Дню  Гідності та Свободи за участю першого заступника РДА Є.Путято, голови районної ради С. В. Бондарчука, голови міської ради І. М.Кохана, а також громадськості міста. Відбулося покладання живих квітів і запалювання лампадок.

DSCN5041  DSCN5047

DSCN5042

У своїх промовах керівники  міста закликали учасників зібрання не забувати тих страшних днів, у які за наше світле майбутнє полягли кращі з кращих.

DSCN5059 1  DSCN5066 1

Настоятель храму Святої Трійці УПЦ І КП отець Віталій (Липський)прочитав молитву за загиблими. Подвиг Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.

DSCN5068

Настоятель храму Святої Трійці УПЦ І КП отець Віталій (Липський)прочитав молитву за загиблими. Подвиг Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання і молитвою.