• Головна
  • Новини
  • Преса залишається важливим джерелом інформації, особливо для тих, хто не має доступу до Інтернету чи гаджетів

Преса залишається важливим джерелом інформації, особливо для тих, хто не має доступу до Інтернету чи гаджетів

Зовсім недавно своє професійне свято відзначали ті, хто присвятив своє життя слову, правді та об’єктивності. Коли, як не у День журналіста, причетні до цього фаху мають нагоду зібратися разом, аби не тільки почути вітання на свою адресу, а й поділитися досвідом роботи в інформаційній сфері, обговорити актуальні теми та наболілі проблеми. Останнього у нинішній неспокійний час якраз і вистачає. Взяти хоча б місцеві друковані ЗМІ, які сьогодні переживають не найкращі часи. 

 2806

Зокрема, це питання порушувалося під час «круглого столу» на тему: «Сучасні методи подання інформації на офіційних вебсайтах», проведеному в Житомирській РВА 6 червня для представників ЗМІ, працівників територіальних громад району, відповідальних за інформаційну діяльність та комунікації з громадськістю. 

 2806 1

На жаль, газетам районної сфери розповсюдження сьогодні все важче не тільки зберегти тиражність, а й елементарно вижити. Свої «корективи» внесла і війна. Приміром, для колективу редакції з майже столітньою історією «Коростишівська газета» перші місяці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну стали неабияким випробуванням – видання вже двічі припиняло своє існування. Однак акціонери ТОВ «Редакція «Коростишівської газети» не полишали надії на його відродження й шукали шляхи розв'язання проблеми. Нарешті 22 лютого 2024 року після кількамісячної перерви газета знову побачила світ. 

«Відновлення роботи редакції є складним завданням. Адже потрібно віднайти кошти на оплату паперу й поліграфічних послуг, згуртувати нову команду та багато іншого, – каже Надія Меленець – головний редактор  КП «Районна редакція радіомовлення «Коростишівське радіо», а віднедавна – директор ТОВ «Редакція «Коростишівської газети». – Безперечно, у розв'язанні цього питання є надзвичайно вагомою підтримка місцевої влади, яка, до речі, свого часу неодноразово намагалася сприяти роботі друкованих медіа. Тільки спільними зусиллями можемо не допустити занепаду нашого часопису, який повинні зберегти для нащадків».

 2806 2

"Щоб друковані видання й далі існували та розвивалися, маємо розуміти, що без вас, наших шановних читачів, вона не матиме майбутнього. Саме ваша зацікавленість, відданість та фінансова підтримка є рушійною силою, яка дає нам можливість створювати якісний контент, досліджувати важливі теми та ділитися знаннями з широкою аудиторією, - додає Надія Меленець. - Ваша думка для нас дуже важлива. Ми завжди відкриті до ваших відгуків та пропозицій, адже саме вони допомагають нам вдосконалюватися та ставати кращими".

А ми нагадуємо читачам, що передплатна кампанія  на ІІ-е півріччя п. р. на це та на інші періодичні видання найбільшого в області району триває. 

Передплатити «Коростишівську газету» можна у традиційний спосіб – в усіх відділеннях поштового зв’язку та навіть онлайн через сайт Укрпошти: https://www.ukrposhta.ua/ua