• Новини

У Житомирському районі розпочалася підготовка до ІІІ, районного, етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

У перший день весни начальник Житомирської  РВА Юрій Тарасюк зустрівся  з представниками регіонального організаційного комітету з питань підготовки та проведення спортивно-масових заходів в межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – куратором з черліденгу Оксаною Лебігою, керівником підрозділу Федерації зі спортивного орієнтування Іриною Трухній, головою асоціації з футзалу м. Житомир та Житомирської області Віктором Тараном.

0403

Обговорили організаційні моменти, склали графіки проведення змагань з тих видів спорту, які визначені у проєкті, та обрали суддів.

Заступник начальника Житомирської РВА В’ячеслав Авраменко під час зустрічі з директором відокремленого підрозділу громадської спілки «Федерації баскетболу України» в області Денисом Апаріним обговорив питання проведення змагань з баскетболу в районному етапі змагань, який стартує уже незабаром.

0403 1

0403 2

«Всеукраїнські шкільні ліги позитивно оцінила учнівська молодь, яка активно долучилася до спортивних баталій. Адже це один із способів розкрити свій потенціал, самоствердитися, знайти нових друзів та перемогти страхи. А ще –  можливість розвивати лідерські якості та вміння йти до спортивних перемог разом, пліч-о-пліч!», – підкреслив Юрій Тарасюк.

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion #Житомирщина