• Головна
  • Новини
  • ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ВІЙНИ ДОМОГОСПОДАРСТВА МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ НАСІННЯ ОВОЧІВ ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ВІЙНИ ДОМОГОСПОДАРСТВА МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ НАСІННЯ ОВОЧІВ ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ

Шановні власники домогосподарств!

Всеукраїнська асоціація громад у межах проекту “Згуртовані громади”, за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинає роботу над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року

Асортимент насіння овочів включає:моркву, цибулю (чорне насіння), капусту, томат, кабачок, перець, диню. Це насіння пофасовано у зручні для використання упаковки з розрахунку на одне домогосподарство орієнтовно на 0,25 сотки. Також компанія Syngenta планує передати насіння капусти, томатів, кабачків, цибулі (чорне насіння), огірків та цукрової кукурудзи для 1500 домогосподарств. Водночас тривають переговори з іншими насіннєвими компаніями щодо участі у проєкті для забезпечення насінням ще більшої кількості домогосподарств. Передача насіння буде здійснюватися через територіальні громади відповідно до їхніх замовлень та черговості надходження замовлень.

Перевага при передачі насіння буде надаватись пільговим категоріям громадян, внутрішньо переміщеним особам.

Для оформлення заявки про потребу у насіннєвому матеріалі для домогосподарств жителів Коростишівської територіальної громади (з вказівкою ПІБ заявника, номера телефону, розміру земельної ділянки під засівання, адреси розміщення домогосподарства, вид с/г культури на яку бажано отримати насіння ) просимо надсилати на електронну адресу відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою Коростишівської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Заявки приймаються до 09.02.2024 року.

В подальшому, на підставі отриманих заявок Коростишівською міською радою буде заповнена анкета встановленого зразка та надіслана для розгляду до Всеукраїнської асоціації громад.

 Звертаємо вашу увагу, що заповнена анкета не означає автоматичне надання вказаної кількості насіннєвого матеріалу. Остаточний розподіл насіння буде здійснено до 29 лютого 2024 року, з урахуванням кількості заявок, наявності насіннєвого матеріалу, пріоритетів відбору та черговості подачі заявки.

Телефон для довідок: (04130)5-24-37.