Громадські обговорення проєкту рішення «Про припинення шляхом ліквідації Квітневої початкової школи Коростишівської міської ради»

Відповідно рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Коростишівської міської ради восьмого скликання від 30.08.2022 року № 523 інформуємо про початок проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про припинення шляхом ліквідації Квітневої початкової школи Коростишівської міської ради».

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові особи.

Місце знаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за яким можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, - Житомирський район, м.Коростишів, вул. Володимирська, 1, е-mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..uа, тел. 0983883708.

Проект рішення «Про припинення шляхом ліквідації Квітневої початкової школи Коростишівської міської ради»