ЗАПРОШЕННЯ

Коростишівська міська рада повторно запрошує наступних фізичних і юридичних осіб - власників (землекористувачів) земельних ділянок та об’єктів нерухомого майна по вул. Шевченка, 40 в м. Коростишеві, на виїзне засідання комісії з питань розгляду та вирішення земельних спорів на території Коростишівської міської ради, яка відбудеться 12.08.2022 року, початок з 14.00 год. по 14.30 год, за адресою : м. Коростишів, вул. Шевченка, 40 (біля центральних воріт ринку):

1. гр. Бондаренко Євген Володимирович
  2. ФОП Герасименко Галина Миколаївна
  3. ТОВ «Житомирнасіння», Чигир Андрій Михайлович
  4. ФОП Зорник Олег Володимирович
  5. ФОП Карабінська Світлана Анатоліївна
  6. ФОП Кельман Інна Анатоліївна
  7. ФОП Корзун Олег Вікторович
  8. гр. Назімчук Надія Аркадїївна
  9. ФОП Невисевич Катерина Станіславівна
  10. ФОП Нетеса Євгенія Володимирівна
  11. ТОВ «ВІЯ», Нетеса Євгенія Володимирівна
  12. ТОВ «Фант ЛТД», Фітісов Микола Миколайович,
  13. Гр.Мальченко Ірина Анатоліївна
  14. ФОП Ліневич Тетяна Валеріївна
  15. Коростишівська районна спілка споживчих товариств

Нагадуємо, перше засідання відбулося 04.08.2022 року. Для землевласників (землекористувачів), яким обставини не дозволили бути на ньому присутніми, оголошено повторне засідання, призначене на 12.08.2022 року. Погодження меж земельної ділянки проводиться для подальшого затвердження технічної документації.

Секретар комісії                                                                                                                                       О.С.Клименко