• Головна
  • Новини
  • Запрацював чат-бот українського державного інституту культурної спадщини

Запрацював чат-бот українського державного інституту культурної спадщини

удксі

Український державний інститут культурної спадщини (далі – УДІКС)  створив спеціальний чат-бот з метою виявлення нерухомих пам’яток, що постраждали через агресію російських окупаційних військ.

 Чат-бот може функціонувати як окрема анкета та розповсюджуватись завдяки QR-коду, або за посиланням —https://t.me/ZruynovanaSpadshchyna_Bot

Telegram чат-бот УДІКС є безпечним, анонімним та швидким у використанні, має можливість збирати інформацію по всій території України, включаючи тимчасово окуповані території.

Окрім цього, він є аналогом анкети, що розміщена на платформі Міністерства культури та інформаційної політикиhttps://culturecrimes.mkip.gov.ua/ але відрізняється своєю доступністю у мобільній версії заповнення заявки.

 Створення банку даних нерухомих пам’яток України, розробки програмного забезпечення та автоматизованої інформаційно-пошукової системи електронного реєстру нерухомих пам’яток України, збір актуальної та оперативної інформації за допомогою чат-боту буде сприяти роботі спеціалістів УДІКС та матиме важливе значення для забезпечення дистанційного моніторингу стану нерухомих пам’яток на всій території України, включаючи тимчасово окуповані території.

Telegram канал УДІКС:https://t.me/udiksofficial

Facebook УДІКС:https://www.facebook.com/usich.mcysu/