Куди потрібно звернутися по допомогу щодо можливості безкоштовного отримання належних послуг для осіб, постраждалих від сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора?

насилля1

ГАРЯЧІ ЛІНІЇ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Урядовий контактний центр – 1547 (з мобільного або стаціонарного)

Інформаційна консультація, психологічна підтримка, реєстрація відповідного звернення до державних органів. Цілодобово і безкоштовно.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного)

Цілодобово, безкоштовно, анонімно. Інформаційна, соціально-психологічна та юридична підтримка.

МЕДИЧНІ УСТАНОВИ

Якщо Ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, зверніться до лікаря для отримання медичної допомоги та документування у медичній картці ознак того, що з вами сталося. Надалі це допоможе притягнути кривдника до відповідальності, якщо ви звернетеся до правоохоронних органів.

КНП «Коростишівська центральна лікарня ім. Д.І. Потєхіна»

м. Коростишів, вул. Героїв Небесної сотні, 58,

тел. (04130) 50362

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської міської ради

М. Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 58,

тел. (04130) 50571

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я

В Управлінні Ви зможете отримати необхідні консультації, соціальні послуги.

Адреса та телефон: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, (04130) 50052.

КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

КОРОСТИШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У центрі соціальних послуг Ви зможете отримати необхідні консультації, соціальні та психологічні послуги.

Адреса та телефон: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, (04130) 52322.

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОРОСТИШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Якщо у Вашій сім’ї є діти, вони так само або страждають від насильства, або є його свідками, відповідна служба втрутиться в ситуацію та захистить права дітей.

Адреса та телефон: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, (04130) 50028.

ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ (ПОЛІЦІЯ)

Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до відділку та написати заяву. Правоохоронці можуть, зокрема, винести кривднику терміновий заборонний припис, надати пораду щодо подальших дій та наявних надавачів послуг.

Відділ поліції №2 ЖРУП ГУНП в Житомирській області

м. Коростишів, вул. Різдвяна, 7

тел. (04130) 50640, 50644

ЦЕНТР БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Особи, постраждалі від насильства, мають право отримати послуги адвоката безкоштовно.

Коростишівське бюро правової допомоги

м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18