Звіт про проведення громадського обговорення щодо врахування пропозицій під час прийняття відповідного рішення стосовно назви вулиці в с. Кропивня – залишити вулицю Молодіжна чи перейменувати на вулицю Євгена Волосевича

Коростишівська міська рада повідомляє, що відповідно до розпорядження міського голови від 15.06.2021р. № 190 утворено робочу групу та затверджено її персональний склад для проведення процедури перейменування вулиці Молодіжна в с. Кропивня з метою вирішення спірного питання перейменування вулиці та дотриманням процедури громадського обговорення відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989.

Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» взято до уваги листи, які надійшли до Коростишівської міської ради:

Коростишівського ОМВК Від 04.12.2018 № 4031;

Кропивнянського старостинського округу від 20.12.2018 р. №660;

Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради від 04.07.2019 р. №86;

Кропивнянського старостинського округу від 26.11.2019 р. №149;

Заява Волосевич Наталії Олександрівни від 26.11.2019 р. (мами загиблого Волосевича Євгена Вікторовича)

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо врахування пропозицій під час прийняття відповідного рішення стосовно назви вулиці в           с. Кропивня  - залишити вулицю Молодіжна чи перейменувати на Євгена Волосевича було розміщено на офіційному веб-сійті Коростишівської міської ради     27.08.2021 р. та в Коростишівській газеті № 34 (11775) від 27.08.2021 р.

Строк проведення громадського обговорення з 27.08.2021  до 28.10.2021 р. обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення і повинен становити не менше як два місяці.

28.10.2021 р. об 11 годині в приміщенні сільського клубу в с. Кропивня вул. Шевченко,1 проведено громадське обговорення, всього було присутніх 40 чоловік (список додається).

Були розглянуті всі звернення та пропозиції, які надійшли  до відповідального за організацію розгляду пропозицій - старости Кропивнянського старостинського округу в  період з 27.08.2021  до 28.10.2021 р.

За результатом розгляду письмових звернень надійшли пропозиції:

назвати вул. Євгена Волосевича надійшло (колективне -51 чол.)+11чол;

проти перейменування вул. Молодіжна (колективне-38 чол.)

на честь  Євгена Волосевича присвоїти назву сільському скверу в центрі села зі встановленням пам’ятного знаку або місцевій початковій школі (мешканці вул. Молодіжна  колективне-37 чол.)

Всі звернення та пропозиції підкріплені до протоколу громадського обговорення.

Надійшла пропозиція перенести голосування та прийняття остаточного рішення на наступний раз.

08.06.2022  о 13 годині в приміщенні сільського клубу в с. Кропивня вул. Шевченко,1 проведено продовження попереднього громадського обговорення, яке було розпочато 28.10.2021 р. всього було присутніх 50 чоловік (список додається).

Після обговорення надійшла пропозиція, перейменувати вулицю Молодіжну на вулицю Євгена Волосевича в с. Кропивня.

Результати голосування:  «за» 48 чол., «проти»- 0 чол., «утримались»-1 чол.

Питання щодо перейменування вулиці Молодіжна на вулицю Євгена Волосевича в с. Кропивня буде подано на розгляд сесії Коростишівської міської ради.

Звернення жителів с.Кропивня

Звернення Кропивня

Листи по перейменуванню вул Є.Волосевича

Список присутніх на громадських обговореннях