Шановні споживачі! Своєчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

У зв’язку із воєнним станом стрімко знизився рівень оплати споживачами за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Брак обігових коштів, не дають неможливість сплачувати рахунки за спожиту електроенергію та матеріали, які потрібні для стабільної роботи підприємства.

Шановні споживачі!

Наші працівники докладають максимум зусиль задля забезпечення послугами з централізованого водопостачання та водовідведення нашої громади.

Вкотре звертаємося до Вас з проханням, по можливості, сплачувати за фактично спожиті послуги, хоча б частково.

Дякуємо кожному мешканцю, підприємцю, керівникам юридичних осіб усіх форм власності за те, що продовжуєте вчасно оплачувати рахунки.

Оплатити рахунки за комунальні послуги – це мінімум, яким Ви можете допомогти нашому підприємству і місту в цілому.

Будьте відповідальними та небайдужими громадянами свого міста:

Передайте покази лічильників

Перевірте чи маєте заборгованість

Оплатіть будь-яким доступним способом.

Реквізити для оплати у банківських установах (платіжних терміналах) не змінилися.

Код 20417222

UA723052990000026002026408933

МФО305299

Крім того, оплатити послуги можна в касі підприємства.

Колектив Коростишівського міського комунального підприємства "ВОДОКАНАЛ"