Оголошення щодо виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Коростишівської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

З метою врегулювання питання щодо виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Коростишівської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна, відповідно до статтей 335, 1277 Цивільного кодексу України, п.3.1 Розділу 3 та п.4.1 Розділу 4 Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Коростишівської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна, затвердженого рішенням 10 сесії VIII скликання від 23.04.2021 року №175, просимо фізичних осіб, підприємства, установи та організації повідомляти про потенційні об’єкти майна відумерлої спадщини (відсутність спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття) та безхазяйного майна (безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий.), які знаходяться на території громади.

Інформацію надавати до відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою Коростишівської міської ради.

Адреса: м. Коростиишів, вул. Володимирська,1, кабінет №17 (тел.5-49-68).