Маріупольський Драмтеатр знайшов прихисток на Закарпатті

Трупа Драмтеатру у Маріуполі, будівлю якого знищили російські загарбники, знайшла тимчасовий прихисток. Вона виступатиме на сцені музично-драматичного театру в Ужгороді, скільки у цьому буде потреба.

Про це повідомляє у Telegram голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Розкиданий по всій країні та по закордонах колектив маріупольського театру, переживши блокаду та знищення міста, тепер має свій тимчасовий прихисток», — зазначив Кириленко.

Він висловив подяку своєму закарпатському колезі Віктору Микиті та ужгородським театралам за підтримку театралів Маріуполя.

«Взаємодопомога серед українців навіть найвіддаленіших регіонів — це те, що завжди нас рятуватиме, і чого ніколи не збагне росія. Разом ми збережемо нашу культуру і неодмінно повернемо свій театр додому!», — написав очільник Донецької ОВ).

Нагадаємо, раніше перша віцепрем'єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко повідомляла, що понад 1 100 підприємств подали до Міністерства економіки заявки на участь у програмі релокації бізнесу до безпечних регіонів.