Велике будівництво на Житомирщині: оголошено закупівлю на проведення капітального ремонту місцевої автодороги С062013

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062013 /Бердичів – Ружин – Городок/ – Огіївка – Мар’янівка – Котелянка з під’їздом до села Княжики, км 2+100 – км 7+700.

Протяжність ділянки ремонту – 5,6 км.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки до нормативних параметрів проєктна документація передбачає:

зрізання чагарнику та дрібнолісся у ґрунтах природного залягання;

укріплення укосів земляних споруд;

укріплення русла земляного полотна монолітним бетоном;

улаштування водоскидних споруд із проїзної частини з повздовжніх лотків зі збірних залізобетонних конструкцій;

улаштування вирівнювальних шарів основи із щебенево-піщаної суміші С-7;

влаштування асфальтобетонного покриття;

встановлення бортового каменю;

установлення бар’єрного огородження;

встановлення дорожніх знаків та сигнальних стовпчиків;

влаштування дорожньої розмітки та інші види робіт.

Детальніше дізнатися про процедуру закупівлі по об’єкту можна за посиланням:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-02-09-016723-b

Також оголошено тендер на капітальний ремонт автодороги місцевого значення Осова – Велика Цвіля – Серби.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми у Житомирі розпочато капітальний ремонт вулиці Київська.

Довідково. Замовник робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Розробник проєктно-кошторисної документації – ТОВ “ІНЖИНІР БУД ПРОЕКТ”. Джерело фінансування: Державний дорожній фонд. Загальна кошторисна вартість: 82750,967 тис. грн.