Увага! Оголошено прийом заявок на участь у роботі Робочої групи для підготовки проекту Положення про громадський бюджет Коростишівської міської територіальної громади!

Якщо ти активний, енергійний, маєш пропозиції щодо формування проекту Положення про громадський бюджет Коростишівської міської територіальної громади, готовий працювати в команді  - міська рада запрошує до співпраці!

Пропонуємо надіслати мотиваційний лист із пропозиціями щодо підготовки проекту Положення про громадський бюджет на електронну адресу kor_miskrada@ukr.net  до 17 січня 2022 року.

Адміністрація Коростишівської міської ради