Дорогі мешканці громади!

Дорогі чоловіки та жінки, захисники нашої країни, вітаємо вас із потрійним святом: духовним – Покровою Пресвятої Богородиці, історичним – Днем українського козацтва та звитяжним – Днем захисника України.

14 жовтня – день слави та день пам'яті українських воїнів усіх часів. Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну. Дякуємо кожному, хто воював та воює за неї.

Низько вклоняємося тим, хто обрав життя військовослужбовця, усвідомлюючи суть і зміст цієї нелегкої повсякденної ноші, розуміючи усю вагомість і тяжкість професії.

Шановні захисники України! Вітаємо вас зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

ДЗУ