Велике будівництво на Житомирщині: триває ремонт автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Нагадуємо, що за програмою Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту 13-ти кілометрів автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці від села Красносілка до села Кутище.

Довідково. Міжнародний автошлях М-21 загальною протяжністю 401,7 км проходить територією Житомирської та Вінницької областей. Це важливий об’єкт дорожньої інфраструктури, необхідний для організації зручної транспортної логістики та налагодження економічних зв’язків Житомирської області з іншими регіонами України та країнами Європи.