• Новини

Велике будівництво на Житомирщині: триває ремонт автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Кілометр 123

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Окрім влаштування багатошарового дорожнього покриття, будуть встановлені нові дорожні знаки, облаштовано зупинки громадського транспорту та тротуари.

Строк виконання робіт: до 31.12.2022 року.

Цьогоріч у рамках президентської програми продовжується відновлювання автошляху М-21, що з’єднує північну та південну частини області. Загальна протяжність на території Житомирщини – 224,5 кілометри. Зараз тут тривають роботи на 5-ти об’єктах «Великого Будівництва».