16 липня відбулося навчання працівників міської ради

В п’ятницю 16 липня відбулося навчання для працівників міської ради на теми:  “Здійснення регуляторної політики та проведення дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні” та “Забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі інтернет”.

Навчання проводили головний спеціаліст відділу правової та кадрової роботи Лях Інна Миколаївна та адміністратор Управління ЦНАП Мусієнко Євгеній Олександрович. Доповідачі нагадали присутнім про актуальність даних питань, надали роз’яснення про здійснення державної регуляторної політики та інформували про важливість захищеності персональних даних, а також про методи та комплекс заходів, спрямованих на забезпечення захищеності інформації особи, суспільства і держави від несанкціонованого доступу.

Під час навчання присутні мали змогу задати актуальні питання.

IMG20210716101351 IMG20210716101401

IMG20210716102518