Міський голова Іван Кохан привітав дільничних офіцерів поліції Коростишівського відділу поліції з професійним святом – Днем дільничного інспектора поліції.

Міський голова Іван Кохан привітав дільничних офіцерів поліції Коростишівського відділу поліції з професійним святом – Днем дільничного інспектора поліції.

У своєму вітанні Іван Кохан зазначив, що ця професія – одна з найбільш відповідальних і шанованих серед громадян.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, зміцнення законності та правопорядку, забезпечення охорони громадського порядку та з нагоди Дня дільничного офіцера поліції кращих дільничних офіцерів Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області нагородили Подяками міського голови.