Сертифікатна програма «Організація роботи депутата місцевої ради»

Афіша СП

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром з підвищення професійних навичок запрошує депутатів місцевих рад всіх рівнів та їх помічників, працівників апаратів місцевих рад, представників органів самоорганізації населення, старост на онлайн-курс «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ»від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а саме - кафедри державного будівництва!

Курс передбачає навчання депутатів місцевих рад щодо порядку реалізації їх функцій та повноважень:

ü на пленарному засіданні ради, її постійних і тимчасових комісіях інших робочих органах та виконавчих структурах ради;

ü в роботі у виборчому окрузі із територіальною громадою та його представниками, органами самоорганізації населення та комунальними підприємствами, установами і організаціями;

ü щодо підготовки, прийняття, участі у реалізації та контролі за рішеннями місцевої ради і програмами розвитку;

ü взаємодії з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування, в тому числі із судовими та органами, що забезпечують правопорядок;

ü підготовки та направленню депутатських запитів, звернень і запитань.

На учасників чекає 5 двогодинних лекцій із використання платформи відеоконференцій «ZOOM».

• По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат.
  • Вартість навчання: 1000 грн

Для проходження сертифікаційної програми заповніть гугл форму: https://forms.gle/nJw1EDQi1wh3wkQH7

За тиждень до початку буде відправлено реквізити для сплати навчання, після сплати Ви отримаєте посилання на зум-конференцію.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь: за телефоном 057-704-89-31 (Соляннік Константин Євгенович) чи електронною адресою: training.cenЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки