Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»

Керуючись рішеннями сесії Коростишівської міської  ради Житомирської області  від 08.09.2020 р. № 1114 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»» та№ 1115 «Про затвердження Порядків проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівника та педагогічних  працівників комунальної  установи  «Центр професійного розвитку  педагогічних   працівників Коростишівської міської ради»», на виконання наказу директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради» оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади   психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»:

1. Найменування і місцезнаходження установи:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради» ( далі - КУ «ЦПРПП КМР»).

Адреса:12501, Житомирська область,  м.Коростишів, вул. Дарбіняна, 10.

2. Найменування посади:

Психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради».

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2012 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

3. Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду психолога комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»:

Посаду психолога КУ «ЦПРПП КМР» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту відповідного напрямку підготовки ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради».

4. Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі – Претендент), особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подає до конкурсної комісії у визначений строк такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних

даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта, ідентифікаційного номера;

- попередження про спеціальні обмеження;

- дві фотографії розміром 6*4;

- копії трудової книжки.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

5. Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 20 днів з дня оприлюднення оголошення.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Яцко Олена Петрівна, 5-01-06,097 877 34 87

e-mail:cprppkoros.mr@gmail.com