До відома внутрішньо переміщених осіб

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!».

Тренінг проводиться за методологією AlliesforEquality (Союзники за рівність) та зосереджує увагу на сприянні рівноправному партнерству чоловіків та жінок  в побуті, громадах та на інституційному рівні.

До участі запрошуються жінки та чоловіки ВПО – громадські активістки та активісти, представниці та представники громадських організацій, благодійних фондів, медіа та політичних партій, які зацікавлені у підтримці та просуванні рівного представництва жінок. Окрім того, якщо у вас є друг/подруга, колега/колежанка, дружина/чоловік, з яким ви можете реалізувати у партнерстві проект – цей тренінг для вас!

Триденний тренінговий модуль буде націлений на підвищення знань та навичок, що будуть сприяти рівноправній участі жінок та чоловіків у політичному та громадському житті та включатимуть, але не обмежуватимуться питаннями: огляд гендерної рівності, гендерні стереотипи у суспільстві, побудова партнерських відносин, участь жінок у політиці.

В останній день тренінгу в учасників/ць буде можливість представити свої спільні проекти націлені на розбудову рівноправного партнерства жінки та чоловіка у своїх громадах чи на робочих місцях.

Тренінг буде проводитись щоденно з 10.00 до 14.00 години впродовж трьох днів з 25 по 27 березня 2021 року в онлайн форматі з використанням інтерактивних засобів.

Участь у тренінгу безкоштовна. Три найкращі проекти учасників/ць будуть відзначені та отримають підтримку IFES Україна в реалізації.

Для участі у конкурсі  необхідно заповнити аплікаційну форму

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOJO9c1ScHm0iJA0dsIw9ZVWojtDS9b73XGP6iLHzsyKUPxw/viewform