Розпочато прийом громадян спеціалістами Коростишівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області в приміщені Управління ЦНАП

Управління Центру надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради (далі - Управління ЦНАП) інформує, що розпочато прийом громадян спеціалістами Коростишівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області в приміщені Управління ЦНАП за адресою вул. Соборна площа, 18, м.Коростишів.

Жителі Коростишівської територіальної громади можуть звернутися до відповідного спеціаліста для:

отримання консультації з питань призначення, перерахунку, виплати  пенсії;

прийому документів для призначення, перерахунку, виплати пенсії;

оформлення анкети для виготовлення пенсійного посвідчення та видача пенсійних посвідчень.

За попереднім замовленням громадян надаватимуться послуги:

надання довідок про складові та про розмір пенсії;

- ознайомлення з матеріалами пенсійної справи, отримання виписок з розпоряджень про призначення (перерахунок) пенсій, про періоди страхового стажу та заробітної плати, що враховуються при обчисленні пенсії;

- надання інформації про застраховану особу (довідки форми ОК-2, ОК-5,ОК-7).

Громадяни можуть звертатися в Управління ЦНАП до спеціаліста ПФУ,який приводить прийом кожної середи з 9.00 год. до 13.00 год.