До уваги членів робочої групи з питань наповнення і збільшення надходжень до міського бюджету Коростишівської міської територіальної громади!

Згідно розпорядження міського голови №4 "Про утворення робочої групи з питань наповнення і збільшення надходжень до бюджету" від 20.01.2021 року утворено робочу групу з питань наповнення і збільшення надходжень до бюджету, відповідно засідання утвореної робочої групи планується на 27 січня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради. Членів відповідної робочої групи запрошуємо прийняти участь у засіданні.