Оголошення для депутатів !

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ!

З метою забезпечення вжиття заходів щодо збільшення надходжень до бюджету Коростишівської міської  територіальної громади, фінансовим управлінням міської ради підготовлено проєкт розпорядження міського голови, яким створюється відповідна робоча група з питань наповнення і збільшення надходжень до бюджету Коростишівської міської  територіальної громади.

Посилання на ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Посилання на ПРОЄКТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОБОЧУ ГРУПУ

Міська рада запрошує депутатів ради взяти участь в робочій групі, та надати згоду на участь та пропозиції щодо роботи робочої групи фінансовому управлінню Коростишівської міської ради до 11.01.2021 року (включно), за адресою вул.Святотроїцька,6.

Вдячні за активність!

Адміністрація міської ради