Проєкт Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2021 рік

Відповідно до п.п.9 п.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» враховуючи пропозицій комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради, старостинських округів, звернень громадян відділом економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради розроблено та сформовано Проект Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2021 рік. Проект програми розроблено з урахуванням фінансових можливостей міського бюджету.

Додаткову інформацію, пропозиції та зауваження  щодо проекту  Програми можливо отримати у відділі економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради за телефоном 5-83-14.

Програма соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2021 рік

Заходи до Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2021 рік