Коростишівська міська рада інформує про початок роботи в тестовому режимі Управління Центру надання адміністративних послуг міської ради

Коростишівська міська рада доводить до мешканців Коростишівської ОТГ, що на даний час розпочато в тестовому режимі роботу Управління Центру надання адміністративних послуг міської ради, яке знаходиться на першому поверсі приміщення за адресою: м.Коростишів, вул. Соборна Площа, 18.

На сьогодні поставка матеріально-технічного обладнання та програмного забезпеченняПрограмою «U-LEAD з Європою» не здійснена, однак з 02 листопада 2020 року жителі громади зможуть отримати наступні адміністративні послуги місцевого значення у сфері містобудування (присвоєння та зміна поштових адрес, надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки, надання містобудівних умов та обмежень; оформлення паспорта прив’язки ТС для здійснення підприємницької діяльності), благоустрій (надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, погодження розташування на об’єктах благоустрою пересувних об’єктів сезонної торгівлі,  проведення ярмарків на території міської ради та ін.), житло (видача дубліката, внесення змін до свідоцтва про право власності на житло, видача довідки про участь (неучасть) в приватизації житла), обслуговування (надання матеріальної допомоги учасникам АТО та незахищеним верствам населення громади та на поховання, видача копії витягів з рішень міської ради та виконавчого комітету, встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств, установ та організацій, визначення пайової участі забудовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури), надання відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК), державна реєстрація земельних ділянок, земельні послуги идача дозволу на розроблення проекту землеустрою, затвердження відповідних технічних документацій, внесення змін до рішень та ін.), послуги Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) та адміністративні послуги соціального характеру.

Консультації у спеціалістів Управління ЦНАП можна отримати у телефонному режимі за номерами (04130) 5-25-88 (відділ забезпечення діяльності ЦНАП), (04130) 5-23-35, 0969887098 (відділ реєстрації місця проживання), (04130) 5-09-44 (відділ державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та речових прав на нерухоме майно) та у режимі листування за адресою електронної пошти cnapkor_miskarada@ukr.net.

Сподіваємося на розуміння і підтримку громади при зверненні до міської ради для вирішення життєвоважливих питань.

Інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг