Інформація про призов на строкову військову службу у жовтні - грудні 2020 р.

До уваги юнаків призовного віку !

Відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2020 №33 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1993-2002 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2020 року», наказу військового комісара Коростишівського ОМВК Житомирської області від 20.08.2020 №111 «Про призов громадян на строкову військову службу» у районі з 01 жовтня по 31 грудня 2020 року проводиться призов громадян України 1993-2002 років народження на строкову військову службу.

На призовну дільницю Коростишівського району для призову на Строкову військову службу підлягають явці:

- усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років;

- громадяни 1993-2001 років народження, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

У жовтні-грудні 2020 року призиваються на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту юнаки віком 18-27 років.

Служитимуть юнаки півтора року у військових частинах забезпечення, які розташовані в західних та центральних областях України, у місці постійної дислокації військової частини.

Гарантії, які застосовуються до призовників строкової служби:

-       при офіційному працевлаштуванні зберігається та виплачується, середньомісячна заробітна плата;

-      зберігається місце роботи;

-       в зв’язку з призовом на строкову військову службу виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі мінімальної заробітної плати.

У бойові частини, які приймають участь у зоні проведення операції об’єднаннях сил, військовослужбовці строкової служби не залучаються (пункту 7.8. рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 №744/2014).

Відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України - ухилення від призову на строкову військову службу карається позбавленням волі на термін до трьох років.

На базі Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату з 01 жовтня по 31 грудня 2020 року (щосереди та щоп’ятниці) працює районна призовна комісія      та проводитиметься медичний огляд призовників за адресою м.Коростишів, вул. Семінарська, 20, тел. 5-29-06