Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

«Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Коростишівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу забезпечення діяльності ЦНАП управління Центру надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги :

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- громадянство України;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах
державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та
організацій незалежно від форми власності не менше 1 року;

- вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером.

Спеціальні вимоги:

володіння знаннями та навичками щодо:

забезпечення технічного функціонування офіційного веб-сайту ЦНАПу;

безперебійної роботи локальної комп’ютерної мережі з відповідним програмним наповненням, електронними реєстрами;

підтримки роботи електронних ресурсів щодо надання адміністративних послуг в електронному вигляді.

Для участі в конкурсі подаються:

- заява на ім’я голови конкурсної комісії;

- згода на обробку персональних даних

- фотокартка розміром 4х 6 см (2шт);

- особова картка (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту з додатком, документа, який посвідчує особу,  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), трудової книжки;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (в електронному вигляді);

- медична довідка  про стан здоров’я (ф. О 133).

Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня його оголошення.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у Коростишівській міській раді за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська,1 або за номерами телефонів: 58304; 58313.»