Проведено засідання з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 03.06.2020 року під керівництвом міського голови Кохана Івана Михайловича, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Коростишівської міської ради.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

- про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти;

- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- взяття під соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах;

- про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди

Попередньо питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.