Проект рішення сесії Коростишівської міської ради до ознайомлення громадськості

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-11-77 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я по батькові та адреси особи, яка їх подає, юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.