Про роботу 93 (позачергової) сесії міської ради

У зв’язку із встановленим в Україні карантину та з метою попередження розповсюдженню коронавірусної інфекції відповідно до розпорядження міського голови від 23.03.2020 №130 «Про скликання дев’яносто третьої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання»  секретарем міської ради Наталією Єсипчук  25.03.2020 року в сесійній залі проведено закриту позачергову сесію.У пленарному засіданні взяли участь 20 депутатів міської ради, заступниця  голови районної державної адміністрації Наталія Нагорна  та 6 працівників апарату міської ради.

До порядку денного сесії внесені три питання, зокрема, нагального прийняття рішення потребувало питання щодо внесення змін до міського бюджету Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік у частині фінансування профілактичних заходів щодо розповсюдження вірусу COVID -19 на території міської ради. У результаті доповіді начальника фінансового управління міської ради Артема Якименка рішенням депутатів спрямовано кошти на створення матеріально-технічного резерву при міській раді; направлено фінанси Коростишівському РС УДСНС України у Житомирській області та ВП ГУНП в Житомирській області. Крім того, спрямовано кошти  на КП «Коростишівська комунальна служба» для проведення дезінфекційних заходів в багатоквартирних  житлових будинках в м. Коростишеві. Додатково виділено кошти  на капітальний ремонт-підсилення залізобетонних плит перекриття у підвальному приміщенні будинку 103 по вул.Київській (блок В) з метою ліквідації наслідків пожежі.

Усі внесені на сесію апаратом міської ради  пропозиції знайшли підтримку депутатів у прийнятті відповідних рішень.