Звернення до жителів громади !

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні громадяни !

Світом шириться пандемія коронавірусної інфекції COVID-19, яка не обминула і наш регіон.

В першу чергу звертаємося до осіб, які перетинають державний кордон і проживають на території Коростишівського району, проявіть свій громадянський обов'язок, будьте обачливими і забезпечте суворий режим самоізоляції, повідомте про себе по телефону свого сімейного лікаря та Коростишівський міжрайонний відділ ДУ"ЖОЛЦ МОЗУ" (за телефоном                 4-21-95 , 0980527275 (Конещук Т.).

Шановні громадяни, не будьте байдужими до себе і тих хто поряд ! Якщо Вам відомо про особу, яка перетнула державний кордон і  не дотримується режиму самоізоляції телефонуйте за номером :

102 , 4-21-95 , 0980527275 (Конещук Т.)

Голова Коростишівської районної

державної адміністрації                                                                            Ю.М. Денисовець

Секретар міської ради                                                                              Н.М. Єсипчук

Завідувачка Коростишівським міжрайоннимвідділом ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ»      Т.М. Конещук