25 лютого відбулася 91 сесія міської ради

25 лютого 2020 року о 10.00 в сесійній залі міської ради відповідно до розпорядження міського голови від 31.01.2020 №16 зі змінами  відбулася  91 сесія міської ради під головуванням секретаря міської ради Єсипчук Н.М. У роботі сесії взяли участь 30 депутатів міської ради.

До порядку денного внесено та затверджено до розгляду 42 питання, з яких прийнято 38 рішень.

Депутатами та присутніми активно обговорювалися питання врегулювання земельних відносин на території об’єднаної територіальної громади, внесення змін до міського бюджету та ситуації, що склалася на міському полігоні ТПВ.

Слід зазначити, що депутатським корпусом задоволено заяву депутата Майданюка І.І. про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7 скликання та згідно постанови Коростишівської міської територіальної виборчої комісії зареєстровано депутатом Коростишівської міської ради наступного за черговістю кандидата від Коростишівської районної організації партії «Громадський рух «Народний контроль» Бурилка Валентина Миколайовича у виборчому окрузі №26.

Під час сесії працювала електронна система поіменного голосування «Рада Голос», здійснено відео та аудіозапис даного засідання, велася онлайн трансляція.

Слідкуйте за роботою міської ради!