Виходь на світло! - План спільних заходів з детінізації доходів громадян та зайнятості населення

З метою проведення роз'яснювальної роботи серед суб'єктів господарювання щодо дотримання вимог трудового законодавства і інформування населення про переваги легального працевлаштування та на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 18.02.2020 № 6820/0/1-20, Плану спільних заходів з детінізації доходів громадян та зайнятості населення, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.03.2019 № 110 „Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати” розміщуємо банер „Виходь на світло” з посиланням на відповідний розділ сайту Державної служби України з питань праці з інформаційними матеріалами щодо подолання незадекларованої праці та виплати заробітної плати в „конвертах”.

UDW Web banner