Оголошення про громадське обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України"

На виконання доручення Президента України буде проведено широке громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстр. № 2598 від 13.12.2019) в областях із залученням представників Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а також органів місцевого самоврядування, громадських організацій та експертного середовища.

Обговорення проходитиме 19 лютого 2020 року об 11.00 годині в залі засідань райдержадміністрації.

Запрошуємо взяти участь у заході представників структурних підрозділів міської ради та в.о. старост старостинських округів.