15 лютого відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У м.Коростишеві біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав у якому взяли участь громадськість міста, керівники міста та району, зокрема секретар міської ради Наталія Єсипчук та Михайло Лукомський. Головою районної ради Сергієм Бондарчуком та Наталією Єсипчук були вручені Подяки учасникам бойових дій на території інших держав.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх тих, хто не повернувся живим додому. Учасники реквієму поклали квіти до пам’ятного знаку та помолилися за загиблих. Була відправлена Панахида за полеглими воїнами-інтернаціоналістами та всіма борцями за волю і незалежність України, яку провів протоїєрей Святотроїцької православної церкви України о.Віталій