Апаратна нарада в міській раді

У понеділок 27 січня 2020 року, як вже традиційно склалося, під керівництвом секретаря Коростишівської міської ради Наталії Єсипчук відбулася щотижнева апаратна нарада за участі першого заступника голови міської ради Едуарда Підкевича, керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ. На нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на поточний тиждень.

Учасниками наради обговорено актуальні поточні питання, що потребують вирішення структурними підрозділами міської ради та окреслено шляхи щодо їх вирішення. За результатами наради надано до виконання відповідні доручення.

Також, секретарем міської ради Наталією Єсипчук звернуто увагу на необхідність супроводу керівниками структурних підрозділів питання щодо затвердження Звіту про виконання міського бюджету Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік , яке планується до розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради 28 січня 2020 року о 9.00 год.