Коростишівська міська рада висловлює глибокі співчуття з приводу смерті колеги

Коростишівська міська рада, її виконавчий комітет в глибокій жалобі з приводу раптової смерті Виговської  Світлани Сергіївни, провідного спеціаліста відділу реєстрації місця  проживання міської ради.

Vugovska

Серце доброї, розумної, завжди привітної колеги перестало битися на 37 році життя  -  08.01.2020 року. Вона раділа життю, створила гарну  сім’ю, народила трьох діточок , яких виховувала разом зі своїм чоловіком Юрієм. Але  невблаганна смерть вирвала  її з наших рядів.  Родина  втратила, маму, дочку, внучку та сестричку. Троє діток Світлани Сергіївни залишись напівсиротами.

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся  не лише її сім’ї, а й багатьох  інших людей та родичів, залишивши  сльози  та пам'ять.

Висловлюємо щирі співчуття працівникам міської ради  Розумович  Галині Петрівні, Кумечку  Миколі Петровичу та всім рідним і близьким покійної.

Нехай  милосердний  Господь успокоїть її душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

І Вічною буде про неї Пам'ять.