Оголошення про скликання 84 (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 29.10.2019 № «Про скликання вісімдесят четвертої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» 84 (позачергова) сесія міської ради відбудеться 5 листопада 2019 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.

Увага ! ІІ пленарне засідання 84 (позачергової) сесії міської ради відбудеться 6 листопада 2019 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.

До уваги депутатів міської ради! Матеріали у друкованому вигляді можна отримати в міській раді в кабінеті №9 та будуть додатково надіслані на особисті електронні поштові скриньки.